Упродовж вересня відбулось поселення учнів до гуртожитку училища та знайомство працівників гуртожитку з учнями першого курсу. Першокурсники були ознайомлені з правилами проживання в гуртожитку та запрошені до співпраці.

Відбулись загальні збори мешканців гуртожитку за участі адміністрації, коменданта гуртожитку, інженера з охорони праці, вихователів, представників психологічної служби училища, працівники ювенальної превенції міста.

Окрім звичайних повсякденних справ протягом вересня-жовтня учні залучались до суспільно-корисної праці, направленої на благоустрій території гуртожитку.

До дня фізичної культури і спорту юнаки й дівчата весело провели час на спортивному майданчику. Рухливі ігри з м’ячем об’єднали їх в єдиний дружній колектив. Молодість, активність і жага до здорового способу життя надали їм наснаги після навчального дня знову бути активними.

В рамках роботи клубу «Смакота» щотижня учні пільгової категорії разом із педагогами упродовж всього часу вдосконалювали своє вміння готувати різноманітні страви: овочеве рагу, оладки, борщ, смажені баклажани, вареники, козацький куліш, конотопські макарони. В процесі приготування продовжували ознайомлювалися з користю перших і других страв, салатів, овочів і фруктів як особливих складових здорового харчування.

У жовтні на чергових загальних зборах мешканців було обрано Раду гуртожитку. Розділ обов’язків відбувся по секторам: дисципліни і порядку, спортивно-оздоровчий, навчально-пізнавальний, творчого розвитку і побутовий. Було оформлено інформаційний куточок.
Щовечора в рамках організованого дозвілля для молоді відкриті спортивна зала, де вони грають в настільний теніс, телевізійна кімната, в якій відбувається перегляд телевізійних передач, фільмів, читання літератури, а також спілкування під час різноманітних тематичних заходів, таких як День української писемності та мови, конкурс малюнків «Наші герої – ЗСУ!» та багато інших. Відбулись шахові та шахматні турніри.

Під час заходу, присвяченому Дню миру, увагу молоді було зосереджено на надіях та співчутті до людей у всьому світі, які прагнуть завершення збройних конфліктів та побудови світу без війни та страждань.

Багато часу педагоги приділяють індивідуальній роботи з учнями, особливо першокурсниками. Їм, щойно виїхавши з батьківських домівок, де усіма господарськими справами опікувались батьки, необхідно адаптуватись до самостійного життя. І їм на допомогу в цьому приходять наші педагоги Чехута Любов Андріївна, Горєлова Лілія Володимирівна, Червона Катерина Володимирівна, комендант Климович Світлана Василівна, чергові гуртожитку Воєвода Інна Юріївна, Маловик Тетяна Миколаївна, Кічка Ольга Миколаївна, Задорожня Оксана Іванівна, працівники технічного сектору Чехута Петро Івановий, Морозов Олександр Володимирович та інші. Разом із дорослими на допомогу першокурсникам завжди приходять і учні старших курсів.

Виховна робота в гуртожитку училища у вересні та в жовтні

Виховна робота в гуртожитку училища у вересні та в жовтні

Виховна робота в гуртожитку училища у вересні та в жовтні

Виховна робота в гуртожитку училища у вересні та в жовтні

Виховна робота в гуртожитку училища у вересні та в жовтні

Виховна робота в гуртожитку училища у вересні та в жовтні