Побачити гаряче «серце» металургійної професії зі студентської лави та отримати наочне уявлення про своє майбутнє ремесло. Таку можливість надав ПРАТ "КАМЕТ-СТАЛЬ" з яким навчальний заклад співпрацює вже багато років.

З 06.11.2023р. по 10.11.2023р комбінат відвідали першокурсники, які тільки-но розпочали навчання. Для кожної групи була своя особлива «міні-подорож» підприємством в залежності від фахового напряму навчання.

Майбутні електромонтери побували в цеху мереж та підстанцій, відвідали підстанцію ДРЗ-10, де на власні очі побачили, як відбувається процес трансформації енергії для потреб виробництва. Усе було поряд, прямо перед ними – обладнання, щит керування, приклади ступенів захисту обладнання.

Ті, хто обрав професію помічника машиніста тепловозу, побували у вагонному та локомотивному депо цеху ремонтів управління залізничного транспорту. Для них це також була корисна та пізнавальна екскурсія, ще й у кабіні машиніста тепловоза вдалося побувати та сфотографуватися на пам’ять.

А для майбутніх електрогазозварників і машиністів крана підготували не менш цікаву екскурсію на виробничих майданчиках. Проте яскравим фіналом перебування на комбінаті був похід у конвертерний цех, де студенти могли наживо побачити, якою захопливою та водночас небезпечною є професія металурга.

Екскурсія на ПРАТ "КАМЕТ-СТАЛЬ"

Екскурсія на ПРАТ "КАМЕТ-СТАЛЬ"

Екскурсія на ПРАТ "КАМЕТ-СТАЛЬ"

Екскурсія на ПРАТ "КАМЕТ-СТАЛЬ"