2 листопада учні групи КМКМ-9/23, майбутні кранівники, разом із класним керівником Мошнягою Світланою Тимофіївною та майстром Сімяник Любов’ю Йосипівною відвідали Кам'янський притулок для тварин.

Напередодні була проведена акція ''Допоможи чотирилапим друзям'', яка проводилась в рамках Дня захисту тварин та Всесвітнього дня тварин і метою якої було привернути увагу молоді до важливої та актуальної проблеми дбайливого ставлення до тварин, турботи про них та їхнього захисту.

Учні ініціювали збір коштів для закупівлі кормів та медикаментів, які щодня так необхідні тваринам. На зібрані кошти (1800 грн.) було придбано котячі й собачі смаколики, а також пелюшки, пігулки для лікування та інші ветеринарні медичні препарати. Усі ці товари були передані під час відвідування.

Працівники притулку радо зустрічали здобувачів освіти, розповідали про притулок та його значення для міста, показали своїх вихованців і попросили розповсюджувати інформацію про тваринок, щоб більшість із них змогли знайти для себе добрих господарів та справжню домівку.

Приєднуйтесь до нас і робіть свій внесок у допомогу чотирилапим!

Допомога чотирилапим

Допомога чотирилапим

Допомога чотирилапим

Допомога чотирилапим

Допомога чотирилапим

Допомога чотирилапим

Допомога чотирилапим