15 лютого 2024 року на базі закладу було проведено змагання з волейболу серед дівчат в залік 68-ї обласної Спартакіади (Кам’янська зона) серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Наші красуні продемонстрували всі свої найкращі спортивні якості та досить впевнено здобули ПЕРЕМОГУ.
9. Горгут Евеліна (гр. КМКМ-9/23).

Підготувала команду викладач фізичного виховання, керівник спортивного гуртка «Волейбол» Саннікова О.І.

Вітаємо наших дівчат з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

У другому навчальному семестрі в нашому училищі знову закипіло спортивне життя

21 лютого на базі училища було проведено змагання з волейболу серед юнаків в залік 68-ї обласної Спартакіади (Кам’янська зона) серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

У запеклій та напруженій боротьбі команда юнаків училища одержала видовищну ПЕРЕМОГУ.
8. Безцінний Микита (гр. ВШП-9/21).

Підготували команду викладач фізичного виховання, керівник спортивного гуртка «Волейбол» Саннікова О.І. та старший майстер Жадан С.І..

Вітаємо наших юнаків з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

23 лютого на базі КЗ «ДЮСШ №1» КМР було проведено відкритий Чемпіонат міста Кам’янське з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007 року народження. До участі в змаганнях приєднались спортивні команди з міста Дніпро та міста Павлоград.

У ваговій категорії до 67кг наш навчальний заклад представляв Гліб Котенко, учень групи 1ЕГЗ-9/22, майбутній електрогазозварник.

Гліб спокійно та впевнено працював на помості виконавши вдало всі шість спроб і набрав в сумі 188кг. (ривок 85кг. + поштовх 103кг), що за підсумками змагань надало йому право піднятись на ПЕРШУ сходинку п’єдесталу.

Підготував спортсмена керівник гуртка «Важка атлетика» Петеримов А.В.

Вітаємо Гліба з перемогою та бажаємо успіху на Чемпіонаті області!

Також слід відзначити, що з 19 по 25 лютого на базі училища відбувся Кубок України з шашок-64 серед чоловіків та жінок. Упродовж тижня навчальний заклад гостинно приймав спортсменів, забезпечуючи їм безпечні й комфортні умови перебування на змаганнях.

Багато місцевих шашкістів мало можливість позмагатися з представниками інших областей України. Кам’янчани на цьому шашковому форумі вибороли в особистому заліку 11 нагород з 18 можливих.