З 26 лютого до 18 березня 2024 року проводився Обласний конкурс читців-декламаторів «ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини читають Шевченка». Метою конкурсу була популяризація поетичної спадщини Тараса Григоровича, створення умов для розкриття творчого потенціалу читачів-шанувальників слова, виявлення найбільш талановитих і артистичних митців.

В конкурсі взяли участь 50 здобувачів освіти з різних закладів професійної освіти області. Компетентне журі оцінювало конкурсантів по 4 номінаціях: артистичність, емоційність, костюм, оформлення відеоролика і музичний супровід. Всього конкурсанти мали можливість набрати 140 балів.

Кам’янське вище професійне училище на конкурсі представляв здобувач освіти групи КМКМ-9/23 Килівник Віталій, який майстерно виконав на бандурі пісню «По діброві вітер віє» (уривок з поеми «Тополя» Тараса Шевченка). Талант Віталія журі високо оцінило, він набрав 136 балів і посів почесне 2 місце в конкурсі.

Віталій з дитинства займається грою на бандурі, бере участь у різних конкурсах і неодноразово уже здобував перемоги. Любов до цього українського музичного інструмента привила Віталію його мама Людмила Миколаївна, яка працює в музичній школі викладачем.
Бажаємо Віталію участі і перемог в наступних конкурсах!

Вітаємо з перемогою!