Березень 2024 був насиченим на участь наших спортивних команд у різноманітних спортивних змаганнях.
14 березня: участь у фінальних змаганнях з тенісу настільного в залік 68-ї обласної Спартакіади серед здобувачів освіти закладів П(ПТ)О (виїзд у м.Дніпро). Проявивши яскраву техніку гри, команда Кам’янського вищого професійного училища посіла ІІІ місце. Склад команди:
1. Поливода Аліна (гр. МКМ-9/21);
2. Шевченко Олег (гр. ЗВ-22);
3. Голубицький Ігор (гр. СПМТ-9/21).

Підготував команду до змагань керівник гуртка «Настільний теніс», викладач Микола Сагун.

21 березня: участь в фінальних змаганнях з волейболу серед дівчат в залік 68-ї обласної Спартакіади серед здобувачів освіти закладів П(ПТ)О. Проявивши волю до перемоги наші красуні у підсумку вибороли почесне ІІІ місце. Склад команди:
9. Горгут Евеліна (гр. КМКМ-9/23).
Підготувала команду керівник гуртка «Волейбол», викладач Олександра Саннікова.

23 березня: участь у Чемпіонаті Дніпропетровської області з важкої атлетики (виїзд у м.Дніпро). В цих змаганнях прийняв участь учень училища Гліб Котенко (гр. 1ЕГЗ-9/22). Виступаючи у ваговій категорії до 67 кг, Гліб впевнено виконав всі шість спроб і набрав в сумі 192кг. (ривок 87кг. + поштовх 105кг) та зайняв ІІ місце.

Підготував спортсмена керівник гуртка «Важка атлетика» Антон Петеримов.

28 березня: участь у фінальних змаганнях з волейболу серед юнаків в залік 68-ї обласної Спартакіади серед здобувачів освіти закладів П(ПТ)О (виїзд у м.Дніпро). Перегравши команди закладів Дніпра, Кривого Рога та Покровки, наші юнаки одержали видовищну перемогу – І місце. Склад команди: