У період з 15 по 19 квітня у Кам’янському вищому професійному училищі пройшов “Тиждень психології”. В перший день учні групи КМКМ-9/23 взяли участь у тренінгу з формування навички групової взаємодії та ефективного спілкування“Я+Інші”.

17 квітня мешканці гуртожитку взяли участь у заході з профілактики здорового способу життя та профілактики вживання психоактивних речовин «Скажи ПАР — Ні!»

18 квітня з майстрами виробничого навчання було проведено тренінг з формування ефективної команди «Ми разом!». Під час тренінгу майстри розв’язували групові завдання та грали у командні ігри, під час яких навчалися діяти відповідно спільній меті та у складі ефективної команди.

19 квітня учні групи Е-9/23 на тренінгу “Як діяти в ситуації ризику” працювали над розвитком навичок протистояння соціальному тиску та навчалися давати аргументовану відмову на тренінгу “Як діяти в ситуації ризику?”

Протягом усього тижня учні груп другого курсу працювали над визначенням свого рівня соціальної компетентності особистості. За допомогою пакету діагностичних методик вони отримали дані стосовно свого рівня соціалізованості, стресостійкості, домінуючого типу поведінки у стресових ситуаціях та у ситуаціях конфлікту.

Тиждень психології

Тиждень психології