'В

- 120 тис. грн. з обласного бюджету – на створення кабінету теоретичного навчання;

- 150 тис. грн.. спонсорської допомоги ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» - на розробку проекту майстерні механізованого зварювання та ремонт приміщення під її облаштування;

- 200 тис. грн. коштів навчального закладу на придбання матеріалів для створення Центру.

За пів року робіт по створенню Центру зварювання в училищі, додатково до наявної матеріальної бази, створено дві навчальні майстерні (механізованого та аргонно-дугового зварювання), кабінет обладнання і технології механізованого зварювання та лабораторія зварювання. І сьогодні до складу навчально-практичного Центру «Зварювання» Кам’янського ВПУ входить 5 (п’ять) навчальних майстернь: ручного дугового зварювання (15 робочих місць), газового зварювання (8 робочих місць), збирання металоконструкцій, механізованого зварювання (11 робочих місць), аргонно-дугового зварювання (11 робочих місць). Дві останні майстерні обладнані сучасним зварювальним обладнанням європейських виробників.

Відкриття Центру зварювання відбулося за участі департаменту освіти і науки облдержадміністрації, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, департаменту з гуманітарних питань Кам'янської міської ради, провідних підприємств міста, Товариства Зварників України та виробників зварювального обладнання.

Право відкриття Центру зварювання було надано голові регіонального відділення Товариства Зварників України у Дніпропетровській області, доктору технічних наук Перемітьку Валерію та одному з кращих молодих зварників України, переможцю Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної освіти з професії електрозварник ручного зварювання, срібного призера Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Worldskills Ukraine - 2018» в номінації зварювальні роботи, учню училища Матяжу Іллі.

В ході презентації Центру гості змогли ознайомитися навчально-матеріальною базою, роботою малоамперного дугового тренажеру зварника та новітніх зварювальних апаратів фірми «Фроніус» (Magik Wave 190 EF; TT1750 Puls GF; TransSteel 2200 MP) та фірми «Кемпі» (Kempakt 323A).

Демонстрацію роботи зварювального обладнання здійснювали виключно учні училища.

Навчально-практичний центр підготовки електромонтерів створено у повернутих з оренди приміщеннях училища в яких обладнано дві навчальних майстерні-лабораторії: монтажу електропроводок та монтажу схем керування. Обидві лабораторії обладнані сучасними електричними апаратами та системами захисту.

Роботодавці з зацікавленістю відмітили, що поява даних Центрів не тільки можливість підвищення якості підготовки випускників училища, а й можливість підвищення кваліфікації їх працівників.

'В

'В

'В

'В

'В

'В

'В

'В