
- Історія
- Про нас
- Information in English
- Виховна робота
- Методичний кабінет
- Нам лише 90...
- Досягнення
- Розклад занять
- Музей
- Атестація педагогічних працівників
- Інформаційно-бібліотечний центр
- Безпека життєдіяльності
- Партнерство
- Інформація про діяльність
- Дистанційне навчання
- UNITED 24
- Уповноважена особа

Кам'янське ВПУ
Для абітурієнта
Наша адреса:
м. Кам'янськепр. Гімназичний,10
Індекс: 51925
Тел.: (0569)55-42-55
e-mail: dndz_vpu@ua.fm kamvpudp@gmail.com Приймальна комісія тел.:067-369-38-35
e-mail: dndz_vpu@ua.fm kamvpudp@gmail.com Приймальна комісія тел.:067-369-38-35
15 квітня у Кам’янському вищому професійному училищі у рамках співпраці з питань STEM-навчання учнів і педагогів Ліцею № 11 радо зустрічали директор навчального закладу Вадим НЕКЛЕСА, заступник директора з навчально-виховної роботи Тамара ПЛОХА, викладач математики Наталія Стьопіна, майстер виробничого навчання Олена БАЖАН, які провели для ліцеїстів екскурсію по навчальному закладу та запросили їх до участі у майстер-класах з професій, яким навчають в училищі: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»; «Верстатник широкого профілю; Оператор верстатів з ПК»; «Слюсар з ремонту рухомого складу; Помічник машиніста тепловоза»; «Машиніст крана металургійного виробництва; Машиніст крана (кранівник)»; «Електрогазозварник; Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах».
Майстер-класи проводились на базі училищних навчально-практичних центрів: НПЦ зварювання, НПЦ електромонтерів, НПЦ обробки металів різанням, НПЦ з професій підйому та переміщення вантажів.
У НПЦ «Зварювання» в навчальному кабінеті технології механізованого зварювання учнів зустрічала голова методичної комісії зварювання та металообробки, викладач спеціальних дисциплін Тетяна АТАМАНЮК, яка розповіла юнакам і дівчатам про переваги професії «Електрогазозварник; Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах». У лабораторії технології механізованого зварювання, обладнану віртуальними тренажерами-імітаторами зварювальних процесів, майстер виробничого навчання Ірина КУШНІР ознайомила з принципом роботи на тренажерах ручного дугового та аргонодугового зварювання. Робота на справжньому професійному Посту з аргонодугового зварювання привела всіх у захват, тому що нікого не може залишити байдужим справжній феєрверк із полум’яних яскраво-помаранчевих іскор. Майстер виробничого навчання Ольга РОЖУК і старший майстер Сергій ЖАДАН надали кожному з гостей можливість опанувати навички справжнього зварника. Вдягнувши справжній костюм і захисні маски зварників кожен зміг відчути себе «магом електричної дуги».
У НПЦ підйому та переміщення вантажів молодь зустрічали методист, викладач спеціальних дисциплін Інна МАРТИНОВА, майстри виробничого навчання Тетяна ІЩЕНКО і Людмила ЛЕВЧЕНКО. Інна МАРТИНОВА познайомила молодь з професією «Машиніст крана металургійного виробництва; Машиніст крана (кранівник)», яку з любов’ю називає найромантичнішою з усіх професій, а учнів, які обрали для навчання саме цю професію, називає «володарями небесних просторів» і «майстрами піднебесних маневрів». Інна МАРТИНОВА і Тетяна ІЩЕНКО показали в роботі тренажер з програмним керуванням для кранів мостового, козлового та баштового типу, тренажер стропальної роботи й тренажер мостового крану. Людмила ЛЕВЧЕНКО, яка є керівником навчальної групи помічників машиніста тепловоза і вважає своїх учнів найкращими та найрозумнішими, розповіла присутнім про таку цікаву й затребувану на ринку праці професію як «Слюсар з ремонту рухомого складу; Помічник машиніста тепловоза» та показала відповідні відеоматеріали.
НПЦ з професій обробки металів різанням зустрів юних гостей гучним голосом працюючих верстатів. В його приміщеннях першокурсники, які навчаються за професією «Верстатник широкого профілю; Оператор верстатів з ПК», під керівництвом майстра виробничого навчання Олега СПОРШЕВА відпрацьовували професійні навички, бо ж вівторок у них за розкладом – це день виробничого навчання. Майстер виробничого навчання, керівник навчальної групи майбутніх верстатників Віталія ВАРНАВСЬКА із задоволенням спілкувалася з ліцеїстами, акцентувала їхню увагу на важливості даної професії у сучасному світі. У НПЦ, який створено за новітніми технологіями із застосуванням сучасного обладнання, учні відвідали майстерню токарної обробки, де на промислових токарно-гвинтових верстатах «кипіла» робота майбутніх верстатників. У майстерні металообробки майстриня познайомила наших гостей із роботою фрезерних і шліфувальних верстатів, а також свердлувальних промислових верстатів з програмним керуванням. Вигляд та робота промислових верстатів-велетнів справді зачаровує та надихає. Авжеж дійсно у них звучить мелодія металу! А значить верстатники – справжні диригенти у своїй справі.
Гості також були запрошені до нашого укриття, де хлібосольна педагогиня, інженер з охорони праці Ірина МИРОНЕНКО пригостила усіх солодким чаєм і цукерками. А у музеї училища під керівництвом викладача історії Наталії СТОРОЖЕНКО для гостей відбувся невеличкий історичний екскурс «Історія і сучасність Кам’янського ВПУ». Справжньою несподіванкою для гостей стало запрошення їх викладачем Захисту України Олександром БЕРКОВСЬКИМ на майстер-клас з управління дронами, який у рамках вишколу проводили для здобувачів освіти училища представники 3-ї штурмової бригади.
На завершення зустрічі ліцеїсти відвідали НПЦ підготовки електромонтерів, де професійні навички здобувають за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Зустрічав гостей майстер виробничого навчання Сергій ДЕРИГА. Враховуючи те, що енергетика є важливою частиною життєдіяльності людини, наші учні-електромонтери з гордістю говорять: «Все працює завдяки нам!». І це є правда. А наших гостей пан Сергій ознайомив з майстернями центру та професійним обладнанням у майстернях і своєю розповіддю про переваги й важливість професії підтвердив, що в сучасному світі без спеціалістів-електромонтерів ніяк не обійтись.
Сьогодні кожен з юних гостей, які завітали до нас, поринув в атмосферу професій металообробної та металургійної галузей виробництва нашої країни. Усі мали можливість й долучалися до проведених педагогами училища майстер-класів. Дякуємо за візит і сподіваємось на подальшу співпрацю з колективом учнів і педагогів Ліцею № 11 !


















