30 серпня гуртожиток Кам’янського ВПУ радо зустрічав своїх мешканців – учнів першокурсників та тих, хто вже не перший рік навчається в училищі. На них чекали відремонтовані затишні кімнати, благоустроєні приміщення для побуту, господарських цілей, організованого дозвілля. Педагоги та технічний персонал навчального закладу створили умови, наближені до домашніх, допомогли учням, що тільки-но відірвалися від рідної домівки, відчувати себе комфортно і затишно.

На загальних зборах було обговорено правила внутрішнього розпорядку, безпеки життєдіяльності та нагальні питання мешканців. Заступник директора з НВР Плоха Т.В., комендант гуртожитку Климович С.В., методист Андрієвська Т.В., паспортист Чехута Л.А., вихователь Горєлова Л.В. та інженер з охорони праці Мироненко І.А. привітали учнів з початком навчального року та надали необхідні консультації.

Дружні бесіди, веселі конкурси, спортивні змагання та багато чого іншого чекають на мешканців гуртожитку в позаурочний час. Для них, згідно розкладу, тут працює гурток «Судномоделювання». Поділитися своїми думками та обговорити проблеми можна разом із практичним психологом і соціальним педагогом, які завжди готові прийти на допомогу. Отримати консультацію щодо збереження стану здоров‘я можна в медичної сестри.

Гуртожиток училища радо зустрів своїх мешканців

Гуртожиток училища радо зустрів своїх мешканців