Напередодні державного свята Дня захисника України, яке щорічно відзначається в нашій країні 14 жовтня, в училищі відбулось ряд заходів, метою яких було вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння зміцненню патріотичного духу.

Урочиста лінійка з нагоди свята. В ході лінійки з вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор Неклеса В.В. Урочистість заходу було підкреслено виступом учня групи ЕГЗ-11/19 Власенка Геннадія, учасника бойових дій у зоні АТО, який нині здобуває в училищі професію зварника. Святкову атмосферу піснями та власними віршами підтримали викладачі та учні – аматори художньої самодіяльності.

Урок національної гідності. Учні 2-го курсу завітали до Музею історії міста Кам’янського, де для них в рамках тематично-екскурсійного проекту «Шляхами героїв», було проведено урок національної гідності та пішохідна екскурсія «Герої не вмирають».
Козацькі розваги. В рамках святкування та з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, покровительки українського козацтва, в спортивній залі відбулись змагання з гирьового спорту серед учнів. Результати змагань можна переглянути у розділі «Виховна робота».

12 жовтня представники педагогічного колективу з нагоди свята прийняли участь у мітингу та церемонії покладання квітів на Алеї Героїв.

Заходи  з нагоди Дня захисника України

Заходи  з нагоди Дня захисника України