Успіх на WorldSkills

06 — 08 листопада 2019 року у м. Кривий Ріг відбувся регіональний відбірний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine - 2019».

Три дні – 86 талановитих конкурсантів: молодих робітників, учнів закладів професійної освіти, студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти в дев’яти окремих компетенціях (Зварювальні, Токарні та Електромонтажні роботи; Обслуговування важкої техніки; Підйом та транспортування вантажів; Експлуатація та обслуговування залізничного транспорту; Експлуатація навантажувально-розвантажувальної техніки; Водні технологі; Експлуатація дорожньо-будівельної техніки) виборювали право представляти Дніпропетровську область у загальнонаціональних змаганнях в квітні 2020 року.

Конкурсні завдання учасники виконували на спеціально обладнаних на базі палацу культури «Північний» робочих місцях. Кожна локація – окремий напрямок (компетенція). Виконуючи поставлені завдання, молоді професіонали мали довести не тільки свою майстерність, а й вкластися в певний час. За успіхами конкурсантів уважно спостерігали незалежні члени журі.

Наш навчальний заклад представляли троє конкурсантів:

- Матяж Ілля (ЗВ-18) в компетенції зварювальні роботи;

- Ціватий Роман (ЕП-18) в компетенції електромонтажні роботи;

- Земляна Аліна (МКМ-9/18) в компетенції підйом та транспортування вантажів.

Конкурсне завдання зварників складалося з виконання стикового з`єднання пластин з низьковуглецевої сталі товщиною 10 мм. у вертикальному (PF) просторовому положенні двома методами 111 (ручне дугове зварювання покритим плавким електродом) і 135 (дугове зварювання металевим плавким електродом у середовищі активних газів). З 27 конкурсантів-зварників, за рішенням компетентного журі, найкращим молодим зварником Дніпропетровщини визнано Матяжа Іллю. Саме шви Іллі повністю відповідали технологічним вимогам і виконані з дотриманням норми часу.

Конкурсне завдання електромонтерів складалося з виконання збірки електричної схеми шафового ліфту, для реверсивного запуску двигуна за допомогою двох пультів керування. Збірка виконувалася згідно вимог електричної схеми. З 23 конкурсантів-електромонтерів тільки п’ять електричних схем, в тому числі і схема зібрана Ціватим Романом, повністю запрацювали. І тільки через те, що учасник з ВПУ 75 зібрав схему швидше - Роман зайняв друге місце.

Змагання машиністів крану проходили на тренажері-іммітаторі мостового крана «FORWARD». Завдання до конкурсу складалося з виконання 3 модулів: Переміщення і встановлення вантажів на площадки гаком; Встановлення вантажів в штабель за допомогою траверси; Обхід перешкод, точне переміщення (через тунель) вантажів гаком на площадку. Не зважаючи на те, що Земляна Аліна вперше працювала на подібному тренажері вона гідно впоралася із поставленими завданнями.

Тож наші учні гідно представили Кам’янське вище професійне училище і підтвердили високий рівень професійної підготовки. Бажаємо усім конкурсантам подальшого професійного зростання, а Матяжу Іллі гідно представити Дніпропетровщину на національному рівні.

До участі у професійних змаганнях учнів готували майстри виробничого навчання Шульга Р.В., Дерига С.В. та Мартинова І.А. відповідно.

Успіх на WorldSkills

Успіх на WorldSkills

Успіх на WorldSkills

Успіх на WorldSkills

Успіх на WorldSkills

Успіх на WorldSkills