- Історія
- Про нас
- Information in English
- Виховна робота
- Методичний кабінет
- Нам лише 90...
- Досягнення
- Розклад занять
- Музей
- Атестація педагогічних працівників
- Інформаційно-бібліотечний центр
- Безпека життєдіяльності
- Партнерство
- Інформація про діяльність
- Дистанційне навчання
- UNITED 24
- Уповноважена особа
Кам'янське ВПУ
Для абітурієнта
Наша адреса:
м. Кам'янськепр. Гімназичний,10
Індекс: 51925
Тел.: (0569)55-42-55
e-mail: dndz_vpu@ua.fm kamvpudp@gmail.com Приймальна комісія тел.:067-369-38-35
e-mail: dndz_vpu@ua.fm kamvpudp@gmail.com Приймальна комісія тел.:067-369-38-35
22 січня 2020 року в Кам’янському вищому професійному училищі відбувся обласний семінар з впровадження інноваційних виробничих технологій для педагогічних працівників, що здійснюють навчання професій електротехнічного напряму, організований навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області.
Семінар складався з двох частин: теоретичної і практичної. Методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області Безценна Т.М. ознайомила учасників з основними напрямками роботи методичної служби щодо впровадження нових виробничих технологій.
Викладач спецдисциплін Кам’янського ВПУ Холтиненко А.В. розповів колегам про підхід в розробці методичної документації за компетентностями згідно СП(ПТ)О за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».
Майстер виробничого навчання Дерига С.В. поділився досвідом підготовки учнів до участі у Всеукраїнському конкурсі «World Skills Ukraine». До речі, його учень Ціватий Роман посів ІІ місце в названому конкурсі.
Також Дерига С.В. практичну частину семінару продовжив у навчальних майстернях презентацією навчально-виробничих приміщень професій електротехнічного напряму.
З особливою увагою учасники семінару стежили за майстер-класом з відпрацюваннями прийомів збирання нереверсивної схеми запуску асинхронного двигуна з короткозамкненим ротором.
Підсумовуючи теоретичну і практичну частину семінару, методист НМЦ ПТО наголосила, що такі заходи дають значний позитив для викладачів і майстрів виробничого навчання, бо демонструють інноваційні виробничі технології, які так необхідні для підготовки висококваліфікованих спеціалістів.