22 січня 2020 року в Кам’янському вищому професійному училищі відбувся обласний семінар з впровадження інноваційних виробничих технологій для педагогічних працівників, що здійснюють навчання професій електротехнічного напряму, організований навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області.

Семінар складався з двох частин: теоретичної і практичної. Методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області Безценна Т.М. ознайомила учасників з основними напрямками роботи методичної служби щодо впровадження нових виробничих технологій.

Викладач спецдисциплін Кам’янського ВПУ Холтиненко А.В. розповів колегам про підхід в розробці методичної документації за компетентностями згідно СП(ПТ)О за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Майстер виробничого навчання Дерига С.В. поділився досвідом підготовки учнів до участі у Всеукраїнському конкурсі «World Skills Ukraine». До речі, його учень Ціватий Роман посів ІІ місце в названому конкурсі.

Також Дерига С.В. практичну частину семінару продовжив у навчальних майстернях презентацією навчально-виробничих приміщень професій електротехнічного напряму.

З особливою увагою учасники семінару стежили за майстер-класом з відпрацюваннями прийомів збирання нереверсивної схеми запуску асинхронного двигуна з короткозамкненим ротором.

Підсумовуючи теоретичну і практичну частину семінару, методист НМЦ ПТО наголосила, що такі заходи дають значний позитив для викладачів і майстрів виробничого навчання, бо демонструють інноваційні виробничі технології, які так необхідні для підготовки висококваліфікованих спеціалістів.

Засідання обласної секції з професії електротехнічного напрямку

Засідання обласної секції з професії електротехнічного напрямку