22 січня з нагоди державного свята Дня Соборності України учнівський та педагогічний колективи училища прийняли участь у Єдиній тематичній виховній годині, яка пройшла в актовій залі навчального закладу. Гість заходу Раменський Євген (нагороджений пам’ятною відзнакою Міського голови «Захисник України»), випускник 2009 року, учасник бойових дій в зоні АТО, нині співробітник місцевого відділу поліції, виступив перед учнями з урочистою промовою. Виступ зразкового колективу Студія сучасного танцю «Стиль життя» надав заходу яскравості та національної колоритності.

 

Учні групи 2ЕГЗ-9/18, майбутні зварники, разом із наставниками Кушнір І.Й. та Бажан О.М., з нагоди свята прийняли участь у мітингу та урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку за участю міського голови, керівництва міської ради та молоді.

 

Голова учнівської ради училища Дугенець Данило, який представляє наш навчальний заклад у Молодіжній раді міста, прийняв участь в урочистому заході Кам’янської міської ради за участю міського голови Андрія Білоусова, депутатів міської ради, представників органів виконавчої влади та молодіжних організацій. Під час заходу присутні переглянули документальний фільм «Соборність. Як це було» та презентацію архівно-документальної виставки «І обнялися береги одного вічного народу…».

 

21 січня учні училища долучилися до міського заходу «Моя Україна – вільна і соборна» (відеофлешмоб).

Святкуємо День Соборності України!