29 січня на базі навчально-практичного центру «Зварювання» Кам’янського вищого професійного училища відбувся практичний семінар за участю викладачів та майстрів в/н Дніпропетровської області, що здійснюють підготовку фахівців напряму зварювального виробництва в закладах П(ПТ)О.

В роботі семінару прийняв участь Перемітько В.В., доктор технічних наук, голова регіонального Товариства зварників України в Дніпропетровській області, Безценна Т.М., методист НМЦ, Неклеса В.В. директор Кам’янського вищого професійного училища та компанія «Sammit (Kemppi)».

Відкрила семінар Безценна Т.М., яка підкреслила актуальність питань впровадження сучасних інноваційних технологій в навчальний процес, надала інформацію про дистанційний зв'язок методиста з фахівцями-педагогами.

Директор Неклеса В.В. привітав присутніх, ознайомив з можливостями навчання, інформаційною підтримкою навчального процесу зварників.

Керівник центру Атаманюк Т.Я. розповіла про зміст і структуру факультативу «Автоматичні системи керування зварювальними процесами та роботехнічними комплексами»

Представники компанії «Sammit (Kemppi)» провели заняття з теоретичних основ систем «Weld Assis» та з новітнім програмним забезпеченням для керування зварювальним процесом, провели майстер-клас з роботи інноваційного обладнання, організували практичну частину, надали плакати з інформаційним супроводом.

Учасники семінару на базі навчальних майстерень ознайомились з обладнанням, виконали практичні вправи з механізованого зварювання в активних газах (MAG) і зварювання в інертних газах (TIG).

На зварювання семінару Перемітько В.В. вручив посвідчення Товариства зварників України майстрам і викладачам «Sammit (Kemppi)» сертифікати.

Безценна Т.М. вручила сертифікати НМЦ.

Семінар на базі навчально-практичного центру «Зварювання»

Семінар на базі навчально-практичного центру «Зварювання»

Семінар на базі навчально-практичного центру «Зварювання»